Lojistik

RAPRO, Stratejik Açıdan Konuşlandırılmış Lojistik Merkezi ile Daha da Güçleniyor

Rapro, Haziran 2016'nın sonunda, 10.000m² kapalı ve 6.000m² açık alan olacak biçimde ve 11m tavan yüksekliği ile toplam 16.000m² alan üzerine depolama, dağıtım ve katma değerli lojistik hizmetleri verilecek olan Turgutlu Lojistik Merkezi'ni devreye almıştır.

Amacımız, dünya çapındaki müşterilerimize güvenilirlik, bağlılık, uygun fiyat ve üstün kalite hizmet sunmak. Her zaman müşterilerine kapsamlı çözümler sunmayı hedefleyen Rapro, hizmetlerini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Logistic Center Image 1
Logistic Center Image 2
Logistic Center Image 3

Müşteri İhtiyaçları

Rapro, değişen pazar ihtiyaçlarını sürekli olarak araştıran ve müşterilerinin beklentilerini karşılayacak çözümler geliştiren sektör profesyonellerinin de desteği ile ürün geliştirme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Production Image 1
Production Image 2 Production Image 3

A man using forklift in factory

Ödün Vermek Yok

Uzun vadeli iş ilişkileri kurmak ve sürdürülebilirlik hedeflerimizden biri de, müşterilerimizin problemlerini çözmede ve başarılı olmalarına giden süreçte en yakın iş ortağı olmaktır.

Hizmet kalitesi stratejimizin bir parçası da, depomuzun stratejik lokasyonudur. Bu sayede, parçalarınızı size en güvenli, en titiz ve en hızlı şekilde ulaştırmak için mümkün olan en iyi seçeneği sunabiliyoruz. Deneyimli ve yetenekli çalışanlarımızla birlikte, dünya çapındaki otomotiv sektörü müşterilerimizin zorlu ve acil ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız.

Küresel üretim mevcudiyetimiz ve uzun süreli teknik uzmanlığımız, tasarımdan üretime ve tam zamanında teslimata kadar rakipsiz bir hizmet sunmamızı sağlıyor.