Kalite

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Ürün güvenliği ve kalitesi uygulamalarımızın onayı, test laboratuvarlarımız tarafından, en son teknoloji araçları kullanılarak kauçuk bileşkelere ve bitmiş ürünlere uygulanan testler ile elde edilmektedir.

RAPRO ürünleri, ISO, DIN ve SAE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Buna rağmen, çok kısa bir süre içinde, müşterilerin özel talepleri veya standartları doğrultusunda kişiye özel çözümler ve imalatlar yapmak da mümkündür.

RAPRO'nun ürünleri, ASTM standartlarının test yöntemi olarak kullanıldığı kendi laboratuvarlarında profesyonel olarak test edilir. Hammaddeden nihai ürüne kadar olan süreçteki her aşamada, tüm ürünler kalite kontrolüne tabidir ve profesyonel kalite teknisyenleri tarafından onaylanır.

A woman who works in factory
A woman who works in factory
A man who works in factory

Kalitemiz

ISO 9001 ve ISO/TS16949'un da dahil olduğu kalite akreditasyonları ile; ana hedefimiz, işimizin her alanında mükemmeliyet sağlamaktır. Bu hedef, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle uzun süreli ilişkilerin oluşturulmasını sağlamıştır.

EAC

RAPRO, Rusya Federasyonu sınırları dahilinde, toptan veya perakende olarak satılan her mal için gerekli olan EAC belgesine de sahiptir.

Çalışanlarımız

Rapro’da bizler, çalışanlarımız için emniyetli bir çalışma ortamı oluşturmaya kendimizi adamış durumdayız. Rapro, OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği sertifikasına sahiptir ve bu standarda uyulması hususunda son derece titizdir.

Çevremiz

Rapro'da bizler çevresel kaygıları anlıyor ve atık yönetiminde sorumlu biçimde hareket ediyor, daha az enerji harcıyor ve daha az malzeme tüketiyoruz. Rapro, çevre yönetim sistemini sürekli olarak geliştiriyor ve ISO14001 sertifikasına sahip olmaktan gurur duyuyor.

Kalite Politikası

  • Müşterilerimize istenilen zamanda, istenilen miktarda, istenilen kalitede ve istenilen maliyette ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,
  • Kalite yönetim sistemini tüm çalışanların ve iş yapılan tüm üçüncü tarafların katılımıyla yasal mevzuatlar ve müşteri şartları ile uyumlu etkin bir şekilde uygulamak ve sürekliliğini sağlamak,
  • İlgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde stratejik hedefler doğrultusunda ürün üretmek,
  • Yönetsel, operasyonel ve destek süreçlerini risk ve fırsat yaklaşımı ile yönetmek,
  • Etik mesleki değerlere uygun şekilde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamı içerisinde çalışanların gelişmelerini sağlamak,
  • İhtiyaç duyulan kaynakları temin ederek, süreçlerin her aşamasında, süreç performanslarını kuruluş adına çalışan kişilerin katılımı ile sistemin etkinliği ve geliştirilmesi yönünde sürekli iyileştirmek.