Rapro Hakkında

Ready to Go With RAPRO

Kauçuk Parça Üretiminde
50 Yıllık Deneyim

2003 yılında kurulmuş olmasına rağmen, Rapro'nun uzmanlığı, Türkiye'de ilk kauçuk parça üreticisi ve ihracatçısı olma unvanını taşıyan kurucusu Sayın Gian Giacomo Ragusin’in 50 yıllık tecrübesine dayanmaktadır.

RAPRO, İzmir, Türkiye'de bulunan üretim tesislerinde kauçuk hortum üretimi ile faaliyetine başlamıştır. Hızla artan araç tipleri ve kaliteli kauçuk parçalara olan ihtiyaç doğrultusunda, RAPRO, kauçuk ürün gamına kauçuk metal parçalar, körükler, contalar ve kasnakları da eklemiştir.


Sektörler

Ürünlerimiz orijinal ekipmanlar (O.E.) ile aynı yüksek standartlarda üretilmektedir.

RAPRO, otomotiv OEM ve satış sonrası hizmet sektörünün yanı sıra otomotiv dışı sektörlerde de (savunma sanayi, demiryolu, denizcilik, beyaz eşya, tarım, sanayi makineleri) kauçuk parça üretimi ve satışı ile hizmet vermektedir.

Otomotiv
Savunma
Demiryolu
Deniz
Tarım
Sanayi Makineleri

Üretim Tesisi

RAPRO, kurulduğu günden bu yana, küresel pazarda öncü bir kauçuk parça üreticisi ve tedarikçisi olarak tanınmaktadır. RAPRO, yüksek kaliteli ve özelleştirilmiş hizmetlerinden dolayı birçok tanınmış firmanın ürün tedarikçisi olarak tercih edilmektedir. 2016 yılı itibari ile Dağıtım Merkezini Turgutlu’ya taşıyarak, Kemalpaşa üretim tesisini 17.000m²'ye çıkarmıştır.

Güvenilir. Yenilikçi. Dinamik.

RAPRO'nun hedefi, sektörün geneline hitap edecek biçimde, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata tedarik ederek, küresel pazar için çözümler üretmektir. Değişen pazar ihtiyaçlarını sürekli olarak araştıran ve müşterilerinin beklentilerini karşılayacak çözümler geliştiren endüstri uzmanlarının desteğiyle, RAPRO, ürün geliştirme ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Two man standing around the table in the laboratory.

Temel Değerlerimiz

Temel değerlerimiz, köklü geçmişimize dayanmaktadır ve geleceğe yönelik hedeflerimizde bize destek olmaktadır.

Dürüstlük

Dürüst, etik ve onurlu hareket ederiz.

Ekip Çalışması

Güven, saygı ve önemsemeye dayalı ilişkiler kurarız.

Mükemmellik

Yaptığımız her şeyde en iyi olmak için çabalarız.

Hizmet

Müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmek için sürekli çalışır ve onlara yaptıkları işlerde en iyi olmaları hususunda yardımcı oluruz.

Yenilikçilik

Yaratıcılığı ve yeni fikirlerin, ürünlerin ve süreçlerin geliştirilmesini teşvik ederiz.

Topluma Karşı Sorumluluk

İçinde bulunduğumuz toplumun bir parçası olduğumuzun bilincinde olarak sorumlu bir biçimde hareket ederiz.

About us slider image 1
About us slider image 2
About us slider image 3

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçmek, güvenlerini kazanmak ve küresel otomotiv endüstrisinde lider bir firma olmaktır. Stratejik büyümeye, kaliteli ürünlere ve sürekli gelişime olan bağlılığımızla bu vizyonumuzu gerçekleştireceğiz. Bizi birleştiren, çabalarımızı belli bir amaç doğrultusunda odaklayan ve bizi diğer firmalardan ayıran çalışanlarımızın kollektif amaçlarını ifade eden kurumsal vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Rapro’nun misyonu, ileri teknoloji kauçuk parçalar geliştirmeye, yenilikçi ve kalıcı ürünler ve hizmetler sunmaya ve ürün gamını sürekli artırmaya dayanmaktadır.

Hedefimiz

Kârlılığımızı artırmak ve masraflarımızı azaltmak sureti ile sürekli olarak şirketimizin değerini artırmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın geleceklerinin şekillenmesinde etkin rol almak istiyoruz.